Çobanoğlu Makine

Çobanoğlu Makine

Kaliteli Ürün Yelpazesi

İLETİŞİM

Çobanoğlu Makine

Güvenilir Hizmet

İLETİŞİM

Çobanoğlu Makine

1992 'den Günümüze

İLETİŞİM

100 e yakın kategoride
Binlerce|Kaliteli|Güvenilir ürünü hemen keşfet!

1992 yılında kurulan teneke ambalaj makine sektörüne getirdiği çözümler ve imal ettiği ürünler sayesinde müşterilerine yıllardır kusursuz ürün ve servis sağlamaktadır.

Ürünlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi almak için İletişim kısmından bize ulaşabilirsiniz.
Bizi Arayın!

Firmamız sürekli gelişim içerisinde olup her zaman yeni projeler ile piyasa ihtiyaçlarını karşılamak üzerine üretim yapmaktadır.

İletişim

Hakkımızda

Çobanoğlu makine 1992 yılından bu yana teneke ambalaj makine sektörüne getirdiği çözümler ve imal ettiği ürünler sayesinde saygınlık kazanmıştır. Dikiş kaynak sektöründe farklı ürünler geliştiren ve iş gücünüzü arttırmayı amaç edinmiş, ürettiği makine kalitesi fiyat avantajı ve hızlı servis güvencesi sayesinde bu sektörde yerini almanın haklı gururunu taşımaktayız.

Tümünü Görüntüle

Makinelerimiz

FAALİYET ALANLARIMIZ

Çobanoğlu Makine

Plastik Enjeksiyon Kalıpları

Numuneye veya tasarıma göre Plastik Enjeksiyon kalıpları yapmaktayız. Balıkesir bölgesinde plastik enjeksiyon kalıpları yapmaktayız.

Çobanoğlu Makine

Tel Erezyon İşleri

El erozyon ile işleme, bazen halk dilinde olarak da adlandırılan kıvılcım işleme , kıvılcım erozyon , yanma istenilen şekil elektrik kıvılcımları kullanılarak elde edilen bir üretim sürecidir.

Çobanoğlu Makine

Saç Metal Kesim Kalıpları

Numuneye veya tasarıma göre Saç Metal Kesim kalıpları yapmaktayız. Balıkesir bölgesinde Saç Metal Kesim kalıpları yapmaktayız.

Çobanoğlu Makine

Plastik Enjeksiyon Basım

Yaprak Ve İğne Yolluklu Kalıplar, İnsert Kalıplar, Tek’li Ve Çoklu Gözlü Kalıplar, İnce Duvar Kalıplar, Kompleks Kalıplar,